AluClick - lodžiové zábradlí

AluClick Standard AluClick Klasik
AluClick Kombi AluClick „L“ a „U“

Proč si vybrat tato lodžiová zábradlí?

proužek pod a nad mapuAluClick – moderní špičkový systém hliníkového zábradlí určený především pro panelové domy a novostavby.

Byl vyvinut týmem pracovníků společnosti DuoTech Trade s.r.o.. Jedná se o ucelený systém hliníkových profilů speciálně navržených pro konstrukce lodžiových zábradlí. Toto jedinečné provedení zaručuje dokonalé zpracování, nejlepší uživatelský komfort, 100% estetičnost, maximální bezpečnost a téměř neomezenou životnost tohoto prověřeného produktu.

Mezi hlavní přednosti systémového zábradlí AluClick patří mnohočetná variabilita tvarového i barevného provedení. Již v základní ceně je každé zábradlí po přesné výrobě na požadovaný rozměr upraveno technologií práškového lakování (komaxitování) do požadovaného odstínu RAL. Všechny profily a komponenty jsou dílem našich skvělých návrhářů. Profesionální zpracování a nadčasový design celého výrobku je u nás samozřejmostí.

Životní prostředí

proužek pod a nad mapuSymbol reciklace - značí, že společnost DuoTech Trade s.r.o. zbytky polotovarů z kterých se vyrábí lodžiová zábradlí reciklujeTrvale udržitelný rozvoj a úcta k přírodě jsou pro DuoTech Trade s.r.o. nezbytné. Naše materiály, sklo a hliník jsou recyklovatelné. Navíc jsou zbytky výrobního materiálu recyklovány pro výrobu nových výrobků. Podle provedených studií jsou lodžiová zábradlí AluClick mnohem lehčí než běžná kovová zábradlí a snížením statické zátěže na stavbu ji šetří životnost, stejně jako snižují energetické náklady na manipulaci a logistiku.

Barva a její vnímání

proužek pod a nad mapuPůsobí na naši psychiku, ovlivňuje naše pocity a naše jednání. Je těžké si představit, jak by svět vypadal bez barev. Díky rozsáhlému vzorníku RAL má každý možnost dosáhnout dokonalé harmonie barev.
Nové fasády domů dnes hrají barvami. Stejně tak je možné oživit jednotlivé vchody domů různým barevným provedením Vašeho hliníkového zábradlí AluClick. Odlišit se dají i mnoha variantami výplní. Vaše děti i návštěva již nebudou bloudit po šedivém sídlišti a přemýšlet nad čísly domů.

Náhled palety barev vzorníku RAL

Výběr vhodné výplně

proužek pod a nad mapuPromyšlený systém zacvakávacích lišt umožňuje instalovat jakoukoliv deskovou výplň. Mezi nejžádanější patří vrstvené bezpečnostní sklo Connex. Zákazník často volí mléčné, ale na výběr je krom čirého provedení i celý vzorník VANCEVA. Dalšími typy výplní jsou desky FUNDERMAX a tyčová výplň, kterou lze se skleněnou výplní libovolně kombinovat.

Jak získat hliníkové zábradlí AluClick?

proužek pod a nad mapuPořídit lodžiová zábradlí pro vaši lodžii či balkon je snadné. Nejrychlejší způsob je zaslat žádost o vypracování cenové nabídky nebo rovnou zavolejte našemu obchodnímu zástupci a stanovte si datum schůzky. Můžete nás také přizvat na prezentaci zasklívacích systémů a zábradlí na vámi plánovanou schůzi majitelů bytů, řadových domů a jiných nemovitostí.

Náš kvalifikovaný obchodní zástupce pro lodžiová zábradlí bude měřit otvor pro umístění na balkoně či lodžii. Probere s vámi všechny požadavky na vzhled, funkčnost a způsoby připevnění. Následně bude vypracována celá nabídka obsahující kompletní výčet prvků, množství materiálu a celkovou cenu se všemi námi poskytovanými službami. Poté je vše vyrobeno na míru a přivezeno. Stačí jen vybavit balkon nábytkem i dalšími oblíbenými dekoračními prvky a začít si užívat ty nejlepší chvilky života na lodžii svých snů.Ikony - zavolej - zaměříme a je dohodnuto

 

 

Cena lodžiového zábradlí AluClick

proužek pod a nad mapuJsme rádi, že vám můžeme být nápomocni kdykoli si budete přát. Stačí jen využít naší služby a vyplnit žádost o vypracování cenové nabídky pro lodžiová zábradlí AluClick. Požádat o bezplatný odhad nákladů a dohodnout se na osobní schůzce vás posune mnohem blíže ke svému snu! 

Je to tak snadné

proužek pod a nad mapuPo přijetí nabídky na vás zbude jen vyznačení data instalace v kalendáři. Zástupce naší společnosti se postará o zbytek. K objednávce budou kompletně zpracovány všechny technické výrobní podklady a bude zapsána do plánů výrobního procesu. Výroba zábradlí AluClick může začít. Když je zábradlí hotovo, kontaktujeme vás a potvrdíme datum instalace. Ta probíhá kvalitně, proškolenými zaměstnanci společnosti WINSTALL-Technik s.r.o. Vše přivezou a namontují na místo určení.

Co vše získáte instalací hliníkového zábradlí AluClick?

proužek pod a nad mapuMinimální zátěž pro konstrukci Vašeho domu – masivní konstrukce systému zábradlí AluClick v sobě skrývá velmi nízkou hmotnost hliníkových slitin a stavební konstrukci Vašeho domu zatíží minimálně.

Vysokou variabilitu provedení – varianty výběru provedení se nabízejí z několika možných typů konstrukcí systému AluClick. Další atypické konstrukce jsou na přání klienta nebo vyplynou ze specifických požadavků dané realizace.

Bezúdržbové nerezové provedení – lodžiová zábradlí AluClick na rozdíl od ocelových zinkovaných zábradlí nekorodují povrchově ani vnitřně. Povrchová úprava komaxitovým lakem navíc zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost a estetickou hodnotu.

Jednoduchou montáž i obměny – lodžiová zábradlí AluClick jsou svou konstrukcí uzpůsobena tak, že jejich montáž zvládne hravě téměř každý. Výhodou je bezesporu velmi rychlá a jednoduchá výměna výplní díky speciálním zasklívacím lištám s celoobvodovým zámkem „click“ bez složitého použití nářadí.

Možnost bezproblémové instalace klempířských prvků – spodní profil zábradlí AluClick může být vybaven drážkou pro instalaci okapnice pod zábradlím, která dokonale zamezí erozi stavební konstrukce. Stejným způsobem je možno doplnit i vnitřní klempířské zakrytí mezery pod zábradlím při instalaci zasklívání lodžií a balkonů.

Oboustranné těsnění – lodžiová zábradlí AluClick jsou vybavena oboustranným profilovým těsněním z EDPM pryže, což zaručuje jejich 100% izolaci proti vodě. Díky vnějšímu těsnění se neusazují nečistoty a mech v prostoru mezi konstrukcí a skleněnou výplní.

Zábradlí není jen povinný stavební prvek

proužek pod a nad mapuZajímavá myšlenka (žárovka v bublině)Balkon, lodžii i terasu používá spousta lidí každý den. Opřít se pohodlně o zábradlí, pěstovat zde rostliny v zavěšeném truhlíku nebo sledovat s oblíbeným nápojem v ruce západ slunce je příjemnou součástí života, kterou je člověk obohacován každý den. Kultura bydlení a způsob jakým člověk prožívá a používá věci kolem sebe je pro smysluplný život velice důležité. Stejně důležité jako výběr a kvalita stavebních prvků, které nás obklopují. Nikdo nechce vést každodenní rozhovor se sousedem přes polorozpadlé dřevěné zábradlí nebo dětem ukazovat nostalgické fotky z jejich dětství ve společnosti železných zrezlých trubek. Rádi vám pomůžeme obklopovat se každý den jen tím nejlepším.

Výhody tohoto zábradlí:

proužek pod a nad mapuSvařovaný a velmi pevný typ zábradlí
Nízká váha celé konstrukce
Vysoká kvalita a dlouhá životnost 
Nadčasový design
Bezúdržbová povrchová úprava – komaxit celé škály RAL
Bezproblémová výměna výplní systémem „Click“
Snadná a rychlá montáž
Zábradlí je vhodné pro instalaci zasklívání lodžií

 

Parametry zábradlí AluClick:proužek pod a nad mapu

Systém svařovaný – rámový
Využití balkony, lodžie, terasy a schodiště
  i atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost čelního kotvení ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Možnosti výplně sklo, fundermaxové desky, tyčová výplň
Druh Skla výplně lepené konex
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Materiál Lišt hliníkové slitiny
Povrchová Úprava Lišt komaxit
Barva Lišt RAL dle vzorníku
Metoda svařování MIG
Svařovací drát ALMG5
Čas Instalace individuální
Záruční Lhůta 5 let
Pozáruční Opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční Využití ano
Certifikace Systému ano
Požární Zpráva ano
Statický Posudek ano