Protipožární systém  PONZIO NT 78 EI

okna _ dveře _ prosklené stěny _ automatické dveře

Systém s tříkomorovou konstrukcí určený pro vnitřní nebo vnější protipožární stěny. Dveře ze systému PONZIO® NT 78 EI jsou vyráběny ve variantách jednokřídlé a dvoukřídlé otvíravé ven i dovnitř, a to s různými řešeními prahu. V systému jsou používány tepelně-izolační vložky o šířce 35 mm. Díky tříkomorové konstrukci a dodatečným výztužným prvkům se jedná o vysoce stabilní systém, který umožňuje užití při výrobě konstrukcí velkých rozměrů. Stejně jako u většiny systémů z rodiny PONZIO® je i NT 78 EI plně kompatibiliní s ostatními hliníkovými systémy značky PONZIO®.

Požární klasifikace: POŽÁRNÍ ODOLNOST
Systém získal klasifikaci protipožární odolnosti pro dveře v plném rozsahu. Systém k provádění vnitřních a vnějších protipožárních stěn z hliníkových profilů s tepelně-izolační vložkou.

Po provedení zkoušek nahřívání z vnitřní a vnější strany byl zařazen do tříd EI 15, EI 30, EI 45, EI 60. Kouřová nepropustnost  třída Sa a Sm dle ČSN EN 13501-2:2005

Jednoduché nebo vícenásobné zasklení jakýmkoliv druhem skla nebo neprůhlednými panely (tloušťka 8 - 50 mm).

Dvě těsnění ze syntetické pryže s prodlouženou životností EPDM.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Tyto hliníkové profily jsou dostupné v lakované verzi ve všech barevných odstínech palety RAL® (také dvojbarevné, rustikální a imitujíci dříví), dále pak anodizované v barvách: zlatá, tmavě hnědá, šampaňská nebo odstínu přirozeného hliníku. Nanášení barev je prováděno v moderní práškové lakovně technologickým procesem vyhovujícím evropským normám, který je stvrzen jakostní značkou QUALICOAT® zaručující mnohaletou nejvyšší kvalitu povrchu hliníkových profilů.

Standardní barvy/imitace dřeva
Bílá (RAL 9016); Hnědá (RAL 8017); Šedá (RAL 9006). Zlatý dub (bílá/zlatý dub); Ořech (bílá/ořech).

PONZIO NT 78 EI