Garážová vrata Trido KŘÍDLOVÁ 

  • zcela nové řešení výměny starých vrat bez nutnosti zednických úprav
  • technologie využívající stávající zárubně vrat
  • výrazné zjednodušení práce a finanční úspora

  

Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem (kde se nedají použít vrata výsuvná) nebo požadavkem jednoduchého průchodu osob. TRIDO je vyrábí přímo na míru, v moderním designu, v desítkách dekorů dřeva a možností široké řady doplňků.
 
Ocelový zinkovaný rám vrat je obložen hliníkovým systémovým profilem s kvalitní povrchovou úpravou přírodní elox. Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí uložených v křídle horizontálně. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem zaručují velmi dobré tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi křídly a rámem vrat jsou speciálně tvarované tak, aby integrovaný gumový prvek utěsnil vrata po celém obvodu. Křídla mohou být dělena stejným poměrem nebo mohou být mezi sebou asymetrická (průchod pro pěší).

Vrata jsou zabezpečena v zavřené poloze ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním klika/klika nebo klika/koule. 
Pro zajištění vrat v otevřené poloze slouží standardně dodávané aretace otevřené polohy umístěné v horní části vrat.

Vrata mohou být opatřena automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů). Součástí dodávky v případě automatického ovládání je speciální ochranná guma proti sevření prstů. 
Velmi elegantní design a vysoká užitná hodnota, jsou vlastnosti, které charakterizují křídlová sekční vrata TRIDO.

Křídlová sekční vrata TRIDO ve spojení s širokou škálou dekorů dřeva, druhů prosklení a mnoha doplňků tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.


 


Nové řešení využívá stávající ocelové (dřevěné) zárubně původních vrat pro kotvení vodících kolejnic a z exteriéru ji překrývá, takže výměna původních vrat se výrazně zjednoduší jak potřebným rozsahem prací a finanční úsporou (nemusí se vybourat původní zárubeň a následně opravovat fasáda), tak časovou rychlostí výměny. Stávající vratová křídla se jen vysadí, odřežou se panty a z exteriéru se osadí nosný rám vodících kolejnic nových sekčních vrat, který stávající zárubeň z exteriéru opticky překryje.

 

Přednosti křídlových vrat TRIDO:

Rám - ocelový zinkovaný, obložený hliníkovým profilem
Těsnění - po obvodu křídel
Ruční rozvora - zabezpečení vrat
Aretace křídel - zamezí zavření křídel vrat při průjezdu
Ochranná guma - proti sevření prstů
Táhla pohonu - ovládání stropním pohonem
 

 

 

 

Fotogalerie: Křídlová