Rolovací garážová vrata

Možnosti použití rolovacích garážových vrat jsou mnohostranné. Rolovací garážová vrata dodáváme se schránkou nebo bez, pro každý otvor máme perfektní řešeni. Rolovací garážová vrata se skládají z hliníkových lamel, které se navíjejí do hliníkového kastlíku, jehož velikost je závislá na výšce garážových vrat (kastlík:250 až 360 mm). Rolovací garážová vrata jsou nenáročná na prostor a nevytvářejí žádné překážky pod stropem garáže. Rolovací garážová vrata jsou standardně zabezpečena proti nadzvednutí bezpečnostními závěsy. Nabízíme Vám i exkluzivní provedení garážových rolovacích vrat v imitaci zlatého dubu a mahagonu.

Barvu rolovacích garážových vrat lze přizpůsobit odstínům okenních rámů, omítce domu nebo Vaší fantazii. Spolu s volbou odstínu barev dle vzorníku ALUKON dodáte garážovým vratům i domu originální vzhled.

K nadstandardnímu vybavení rolovacích garážových vrat patří široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků, které splní i nejnáročnější požadavky zákazníka a zohlední specifika každé zakázky.

 

Rolovací garážová vrata jsou nenáročná na prostor a nevytvářejí žádné překážky pod stropem garáže.

   Rolovací garážová vrata jsou standardně vybavena bezpečnostními závěsy proti nadzvednutí.
  

Bezpečnostní pádová brzda je standardně dodávána pro rolovací garážová vrata větších rozměrů.

Fotogalerie: Rolovací vrata