Výklopná vrata - Teckentrup

 

Komfortní vratový systém - vhodný pro všechny garáže
Program výklopných vrat CarTeck firmy Teckentrup byl koncipován pro všechny typy garáží a vyznačuje se bezpečnou technikou a velkou rozmanitostí designu. Ať pro samostatné garáže, dvojgaráže nebo řadové garáže - velký výběr designů skýtá volný prostor pro individuální řešení a klade zvláštní optické akcenty, přizpůsobené celkové architektuře domu.

  

Rámy a výplň vrat, ramena pák a všechny profily a díly kování jsou pozinkovány a mají dlouhou životnost. Kyvná garážová vrata tekla jsou k dostání standardně ve vybavení se svislým ocelovým vroubkem nebo se svislými kazetami a to v barvě bílé nebo v barvě hnědé. Další vyhotovení jako výplně děrovaný vroubkový plech, vodorovný vroubek a četné výplně ze dřeva jsou také k dostání.

Výklopná garážová vrata jsou vyráběna standardně s výplní trapézovým plechem.

  • žárově pozinkovaná
  • s motivem svislé drážky
  • barevné provedení dle RAL 9016,8014

Vrata jsou vyráběna jako neizolovaná, uzamykání je dvoubodové.

Ovládání ruční nebo s el. pohonem na stropní konstrukci.

Drážkové výplně                                                                
Klasické drážkové výplně se svislou nebo vodorovnou strukturou dodávají garáži elegantní, harmonický vzhled.  Svislé nebo vodorovné drážkování je na vratovém křídle uspořádáno stejnoměrně. 

Kazetové výplně 
Stejnoměrný kazetový design a velmi kvalitní povrch s dezénem „woodgrain” působí atraktivním dojmem a podtrhují vysoké požadavky na kvalitu. Počet kazet je závislý na velikosti vrat. 

Panelové výplně
Propůjčují architektuře moderní ráz. Široké, hladké plochy působí obzvlášť velkoryse a markantně. Panely jsou uspořádány stejnoměrně podle šířky vrat. 

Výplně z masivního dřeva
Dřevo zprostředkuje teplý dojem a podtrhuje přirozený charakter designu. Pro naše přírodní odstíny používáme norský smrk prvotřídní jakosti a s pěkným žilkováním. 

   
>>> winstall - výklopná vrata rozměry.pdf (52,8 kB)
>>> winstall - garážová výklopná vrata.pdf (568,8 kB)

Fotogalerie: Výklopná