Zasklívání Lodžií

 Vážení zákazníci, 

představujeme Vám bezrámový a rámový zasklívací systém pro lodžie domů, balkónových a lodžiových zábradlí, pergol, teras a dalších kompletů.

 

Slouží pro zasklívání lodžií, balkonů, teras a zimních zahrad. Zasklívací systémy významnou měrou zvyšují komfort bydlení, šetří energii i poskytují účinnou ochranu před deštěm, prachem a hlukem. Ochrání prostor proti vniknutí cizích osob. Technická vyspělost našich systémů IVETA, TERMOplus a TERMOglass je doložena náročnými certifikáty Technického a zkušebního ústavu v Praze.

  IVETA

Bezrámový zasklívací systém s otočnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o nejrozšířenější zasklívací systém v Čechách. Skla je možno posouvat a skládat k boční stěně lodžie.

Zasklení IVETA

TERMOglass

Bezrámový zasklívací systém s posuvnými díly z bezpečnostního skla. Jedná se o velmi oblíbený systém poslední doby. Skla je možno posouvat za sebe bez nároku na vnitřní prostor lodžie.

Zasklení TERMOglass

TERMOplus

Rámový zasklívací systém s posuvnými díly. Systém TERMOplus splňuje nejvyšší nároky na zatěsnění lodžie proti povětrnostním vlivům s možností osazením izolačním dvojsklem.

Zasklení TERMOplus