Al POSUVNÉ dveře

 

Pro interiér i exteriér

Naším cílem je dodávat posuvné dveře, které dokonale spojují krásu a kvalitu, naše posuvné dveře a systémy jsou dokonalým příkladem.

Posuvné hliníkové dveře Vám doslova otevřou nebývalé možnosti. Co si myslíte o maximálním rozměru 3 metry vysoký a 6 metrů široký? A můžete si vybrat barvu hliníkového profilu dle vzorníku RAL: pro vnitřní i pro vnější.

Posuvné dveře nebo zvedací systém

V obou případech hliníkové okna kloužou přes okenní profil trati na kolečkách z nerezové oceli. Zvedací systémy posuvných dveří neumožňuje pohybu okna: systém RZ. Ve své uzavřené poloze je zvedací systém zamčen, což představuje další plus pro hliníkové posuvné dveře s ohledem na izolaci a prevenci krádeží. Oba systémy jsou zcela odolé proti větru a vodě. Stejně jako všechny ostatní systémy Reynaers.

Všestrannost 

Posuvné systémy vynikají pro svou všestrannost. Můžete je integrovat do vašeho domova pro vylepšení přístupu do vaší zahrady, nebo jako nápadné zdi mezi dvěma místnostmi. Bez ohledu na to, jakým způsobem chcete používat posuvné dveře, vždy dbejte na dekor dveří. Kromě toho naše posuvné systémy, stejně jako náše okena a dveře můžete libovolně ladit do různých tvarů a barev. Pokud jde o šířku a hloubku existuje také řada možností. To umožní, aby váš posuvný systém vždy dokonale navázal na ostatní okna a dveře do vašeho domova a tím vytvořil harmonický interiér.

Výhody hliníkových posuvných systémů:

    • Design a velká škála barev.
    • Velké skleněné plochy.
    • Snadné ovládání.
    • Údržba.
    • Vysoká izolační schopnost.

Varianty Al posuvných dveří