Doplňky lodžií

Sušáky na prádlo

Doplňky lodžií - pohled na skupinu sušáků na prádloJsou hliníkové i železné s pevnými nebo posuvnými jezdci na zeď, strop a zábradlí. Vždy se jedná o výrobky společnosti DuoTech Trade s.r.o. K sušákům vysoké kvality a skvělého designu dodáváme kvalitní šnůry na prádlo.

 

Nástěnný sušák na prádlo LUX

Nástěnný sušák na prádlo LUXLodžiový hliníkový nástěnný sušák na prádlo umožňuje variabilní rozmístění šňůr pomocí posuvných plastových jezdců. Ty vám umožní využívat potřebný počet šňůr. Sušáky se vyrábí v různých šířkách z hliníkového profilu v šedé barvě s bočními plastovými krytkami ve stejném odstínu.Jedinečný designový sušák Lux je příjemným doplňkem a především pomocníkem.

Typ Šířka Počet úchytů
LUX 600 600 mm 4
LUX 700 700 mm 5
LUX 800 800 mm 5

Doplňky lodžií - pohled na skupinu sušáků na prádlo - detail

Sušák na prádlo pro uchycení ke stropu

Sušák na prádlo pro uchycení ke stropuStropní sušák s pevným uchycením šňůr je skvělýmřešením pro všechny balkony typu U i L a všude tam, kde je kvůli chybějícím bočním stěnám použití designového sušáku Lux vyloučeno. Vyroben je z kovu a povrchověošetřen dokonalým práškovým lakováním – KOMAXITEM. Trvanlivost háčkům na šňůry zajišťuje materiál pozink. Standardně dodáváme balkonový sušák v barvě bílé. Usnadněte si život se společností DuoTech Trade s.r.o.!

Sušák prádla na zábradlí

Sušák na zábradlí - detail doplňku pro lodžiová zábradlíNa boky zábradlí tvaru „U“ nabízíme sušák na prádlo sestávající ze dvou obdélníkových jeklů s vyvrtanými otvory na šňůry. Jedná se vždy o specifické řešení k dané konstrukci určené především pro balkony panelových domů. Použitým materiálem je hliník lakovaný komaxitem do barvy zábradlí, aby vše bylo pěkně sladěno a architektonicky nenarušovalo ráz budovy.

 

Držák antény a satelitu

Držák satelitu - doplňky lodžií - detailSlouží k uchycení satelitu k zábradlí i na zeď.Hliníkový držák tvaru L se dodává v různých délkách obou stran. Barvou se přizpůsobí zábradlí nebo jiným architektonickým prvkům a nenarušuje vzhled domu. Svou konstrukcí je předurčen k dlouhé trvanlivosti. Při použití na zábradlí je lépe zadat umístění a množství satelitních držáků již při jeho výrobě. Otvory pro uchycení budou navrtány již před lakováním a dosáhne se tak dokonalé, trvanlivé konstrukce.

Hliníkový nástavec zábradlí

Slouží jako doplněk ke zvýšení polohy madla oproti pochozí ploše u stávajících i nových zábradlí. Používá se v případech, kde je nutno zvýšit bezpečnost ve vyšších patrech nebo u zábradlí která nesplňují díky svým rozměrům a konstrukci platné normy. Je skvělým řešením při revitalizacích panelových domů, kde je nutno zachovat původní zasklení lodžií při zmenšení lodžie díky zateplení. Zároveň je využíván projektanty jako architektonický prvek.

Dodatečná výplň zábradlí

Používá se pro utěsnění zábradlí s klasickou příčkovou nebo tyčovou výplní při instalaci přídavného zasklení lodžie. Jako celoplošná výplň se využívají bezpečnostní lepená nebo kalená skla, polykarbonáty i kompozitní desky. Takto použitá výplň nemění celkový ráz stavby a zvyšuje bezpečnost i energetickou bilanci lodžie při zachování snadné údržby.

Panelákové mříže z hliníkových profilů

Doplňky lodžií - panelákové mříže z hliníkových profilůJedná se vždy o řešení na míru k daným rozměrůmvyplňovaného otvoru, potřebám zákazníka a architektonickému rázu budovy. Materiálem jsou hliníkové slitiny s povrchovou úpravou práškového lakování dle zvolené barvy vzorníku RAL. Předností je nízká váha. V porovnání s jinými používanými materiály zatěžují hliníkové mříže konstrukce balkonů a lodžií minimálně. Zejména nižší patra panelových domů bývají často obětí kriminality a naše řešení kvalitními mřížemi je trvanlivou a estetickou volbou.

Stříšky nad vchody

Výroba stříšek nad vchody panelových domů Doplňky lodžií - Stříška nad vchodje pro nás okrajovou záležitostí, proto v našem on-line katalogu nenaleznete standardizovaný výrobek.Řešení zastřešení panelákového vchodu vám nabídneme vždy na míru v souvislosti s povětrnostními vlivy a ostatními stavebními prvky panelového domu. Design i materiál bude vybrán na základě vaší dohody s naším zkušeným obchodním zástupcem.

Zastřešení lodžií

Doplňky lodžií - pohled na stříšku nad lodžii se zasklením IVETAPro stavbu panelákového zastřešení lodžií používáme moderní materiály hliník a sklo.Řešení nabízíme na míru v souvislosti s povětrnostními vlivy a ostatními stavebními prvky domu. Lakovaná konstrukce z hliníkových profilů společnosti DuoTech Trade s.r.o. bude navržena na základě společné dohody s naším odborným poradcem.

Atypické konstrukce

Zasklení verand, zádveří, Krásná zimní zahradateras a zimních zahrad je lepší zkonzultovat již při plánování realizace s naším obchodním zástupcem, který má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Používáme moderní materiály hliník a sklo, které se zde nejvíce osvědčily. Jsou trvanlivé, lehce omyvatelné a nabízejí perfektní zpracování dokonalé v detailech a především funkční.

Klempířské prvky

Doplňky lodžií - klempířské prvky k zasklení a zábradlíPro lepší odolnost lodžie proti povětrnostním vlivům se provádí oplechování zábradlí i zasklení klempířskými prvky. Provádí se ocelozinkovým plechem s jednostrannou barevnou úpravou celé škály RAL. Standardně nabízená je bílá a hnědá barva.